Overzicht telefoonlijst

Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden

Contactgegevens medewerkers

Directie
Paul Grob Paul.grob@h10inkoop.nl 085 4855417
06 82702124
Secretariaat
Desiree Dallenga desiree.dallenga@h10inkoop.nl 085 4855417
Control
Algemeen control@h10inkoop.nl 085 4855417
Facturen bedrijfsvoering Facturen@h10inkoop.nl
Henry Kerstens
Sadhana Bangoer
Peter van Heeswijk
 
Declaraties Zorgaanbieders declaraties@h10inkoop.nl 085-4855447
Claudia Wölken
Elena Schotman
Farida Jethoe
Marco Wissink
Contractmanagement en Contractbeheer
Algemeen contractbeheer@h10inkoop.nl
Annemiek Hartman (Contractmanager) annemiek.hartman@h10inkoop.nl 06 55430951
Lida Doornbusch (Contractmanager) lida.doornbusch@h10inkoop.nl 06 82525447
Christel Datau (Contractmanager) christel.Datau@h10inkoop.nl 06 25708846
Ed Bötticher (Contractmanager) ed.botticher@h10inkoop.nl 06 82313469
Renske Oudmaijer (Contractmanager) renske.oudmaijer@h10inkoop.nl 06 53771824
Yvonne Carels (Contractmanager) yvonne.carels@h10inkoop.nl 06 82341064
Marga Lagendijk (Contractbeheer) marga.lagendijk@h10inkoop.nl 06 28356533
Handan Yaguobi (Contractbeheer/Contractmanager) handan.yaguobi@h10inkoop.nl 06 82529377
Frank Feliks (Contractmanager) frank.feliks@h10inkoop.nl 06 829 47 376
Minon Rodenburg (Contractmanager) minon.rodenburg@h10inkoop.nl 06 822 16 375
Functioneel Beheer
Algemeen functioneel@h10inkoop.nl 085 4855417
Rene Hagman (Informatiemanager) 06 82525957
Camiel Wapenaar
Jan de Lange