Overzicht telefoonlijst

Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden

Contactgegevens medewerkers

Directie
Paul Grob Paul.grob@h10inkoop.nl 085 4855417
06 82702124
Secretariaat
Algemeen info@h10inkoop.nl 085 4855417
Desiree Dallenga desiree.dallenga@h10inkoop.nl
Ketenregisseur
Kees Verhaar kees.verhaar@h10inkoop.nl 06 82605652
Control
Algemeen control@h10inkoop.nl 085 4855417
Facturen bedrijfsvoering Facturen@h10inkoop.nl
Henry Kerstens
Sadhana Bangoer
Peter van Heeswijk
Desiree Bos
 
Declaraties Zorgaanbieders declaraties@h10inkoop.nl 085-4855447
Farida Jethoe
Marco Wissink
Radjin Ramjiawan
Contractmanagement en Contractbeheer
Algemeen contractbeheer@h10inkoop.nl
Annemiek Hartman (Contractmanager) annemiek.hartman@h10inkoop.nl 06 55430951
Lida Doornbusch (Contractmanager) lida.doornbusch@h10inkoop.nl 06 82525447
Christel Datau (Contractmanager) christel.Datau@h10inkoop.nl 06 25708846
Ed Bötticher (Contractmanager) ed.botticher@h10inkoop.nl 06 82313469
Renske Oudmaijer (Contractmanager) renske.oudmaijer@h10inkoop.nl 06 53771824
Yvonne Carels (Contractmanager) yvonne.carels@h10inkoop.nl 06 82341064
Handan Yaguobi (Contractmanager) handan.yaguobi@h10inkoop.nl 06 82529377
Wouter Van Dam (Contractbeheer) wouter.van.dam@h10inkoop.nl 06 2738 1543
Minon Rodenburg (Contractmanager) minon.rodenburg@h10inkoop.nl 06 82216 375
Claudia Wölcken (Contractbeheer) claudia.wolcken@h10inkoop.nl 06 82709093
Henk Jan Ypma (Contractbeheer) henk.jan.ypma@h10inkoop.nl 06 13012597
Functioneel Beheer
Algemeen functioneel@h10inkoop.nl 085 4855417
Rene Hagman (Informatiemanager)
Camiel Wapenaar
Jan de Lange